Z dobrego upieczesz najlepsze!

Zespół

Z dobrego zespołu najlepsze pomysły - tajemnica sukcesu firmy KOMPLET to ludzie – specjaliści z pasją

Przepis na sukces marki KOMPLET jest bardzo prosty. To profesjonalizm, pasja tworzenia, nowoczesne technologie oraz ponad stuletnia tradycja. I ludzie – zaangażowany i twórczy zespół doświadczonych osób, najlepszych specjalistów, gotowych do podejmowania wciąż nowych wyzwań. Dzięki nim powstają używane na całym świecie coraz doskonalsze produkty do wypieku najlepszego pieczywa i wyśmienitych ciast. KOMPLET stworzył przepis na sukces i wciąż z niego korzysta, ponieważ zapewnił mu on ogromne uznanie, pozycję lidera w branży oraz zaufanie klientów. Stosowanie niezawodnych i innowacyjnych produktów firmy KOMPLET to gwarancja najlepszej jakości i uzyskania oczekiwanego efektu. 

Na zdjęciu: zarząd i kierownictwo firmy KOMPLET Polska Sp. z o.o.: Klaus Schumacher, Agata Ruszkiewicz-Zawidzka, Marta Mańkiewicz, Waldemar Zawidzki

mapa strony Projekt i wykonanie Omnibrand we współpracy z ROXX Media

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Zamknij komunikat.