Z dobrego upieczesz najlepsze!

Misja i wartości

W codziennej pracy dążymy do doskonałości. Kreujemy sukcesy rynkowe naszych klientów dostarczając perfekcyjne produkty oraz rozwiązania dla piekarnictwa i cukiernictwa.

Strategia firmy opiera się na przesłankach pragmatycznych nie zaś na emocjonalnym odbiorze firmy lub jej produktów. Dzięki takiej filozofii rynkowej firma jest rozpoznawana i akceptowana wśród najbardziej wymagających klientów oraz utożsamiana z doskonałym produktem i wysoką jakością usług.

 

Wartości
KOMPLET to wartość sama w sobie, to silna marka, oferująca obok realnych korzyści, szereg korzyści dodatkowych, ciesząca się uznaniem i zaufaniem o silnej, indywidualnej tożsamości, bazująca na tradycji, stabilności, racjonalnej polityce cenowej i jednoznacznym wizerunku.

 

Kompleksowość rozwiązań
Wszystkie działania KOMPLET nakierowane są na satysfakcję Klienta. Aby była pełna nie wystarczy jednak nawet najdoskonalszy produkt – do kompletu potrzebna jest jeszcze odpowiednia współpraca. W naszym wydaniu polega ona na bliskim kontakcie z odbiorcami naszych produktów - piekarzami i cukiernikami - stosowaniu indywiudalnego podejścia i  poprzez wysokospecjalistyczny serwis i fachowe doradztwo. Oferta KOMPLET Polska to przede wszystkim partnerstwo biznesowe i dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla Klientów - od surowców po wsparcie sprzedaży. 

Innowacyjność
Tworzymy i wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty, receptury i gotowe rozwiązania dla firm, które dzięki bardzo dobremu dostosowaniu do potrzeb lokalnego rynku stają się liderami swojej kategorii i wyznaczają standardy.

Doświadczenie
Blisko 120 letnie doświadczenie w branży i budowanie długofalowych relacji z klientami dają firmie KOMPLET świetną znajomość rynku, trendów i realnych potrzeb klientów. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie są wynikiem odwoływania się do najlepszych tradycyjnych receptur i smaków połączonych z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi co ma ogromny wpływ na jakość produktu końcowego.

Wysoka jakość
O jakości produktu końcowego decyduje już sam wybór surowców - to główna dewiza firmy. Doskonała jakość składników i produktów to gwarancja powtarzalnej jakości i zadowolenia klientów. Wdrażanie najlepszych praktych produkcyjnych i higienicznych to standard towarzyszący firmie KOMPLET od początku jej istnienia.

 mapa strony Projekt i wykonanie Omnibrand we współpracy z ROXX Media

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Zamknij komunikat.