Z dobrego upieczesz najlepsze!

Co wspólnego mają Pączki, Donaty i Kuleczki Serowe?

To, że są smażone na głębokim tłuszczu, dzięki czemu nabierają typowego złoto-brązowego koloru oraz niepowtarzalnego smaku.

 

Ciasto na Pączki - nazywane również Berlinerami lub Krapfenami - wyróżnia się wysokim procentowym udziałem jajek, dzięki czemu jest bardziej puszyste i delikatne.

Natomiast Donaty w czasie smażenia bardziej nasiąkają fryturą dzięki czemu nabierają niepowtarzalnego i pełnego smaku.

Kuleczki Serowe - w porównaniu z Pączkami i Donatami wśród wyrobów smażonych na głębokim tłuszczu mają opinię „nie umiejących pływać". Stąd nie mają charakterystycznego jasnego kołnierza, który powstaje przy obracaniu.

Najwyższej jakości Pączki, Donaty zaprezentowane na zdjęciach usmażyliśmy z mieszanek KOMPLET Multidrożdżowe, KOMPLET Świeżynka, KOMPLET Pączki Maślane a delikatne Kuleczki Serowe (zwane niekiedy pączusiami) z KOMPLET Bellkule, KOMPLET Boleros i KOMPLET Bonini's Plus.

Do pączkowego kompletu polecamy także:

KOMPLET Neuschnee, KOMPLET Magic Fondant, KOMPLET Kiddy Noisette, KOMPLET Kiddy Choco, KOMPLET Kiddy Weiss.

Tłusty czwartek zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie ze statystykami oraz prognozami w zeszłym roku oraz 2016 roku przeciętny Polak zjadł i zje z tej okazji 2,5 pączka. Mamy nadzieję, że znakomita większość pączków zjedzonych w tym roku, będą to pączki wysmażone w Waszych cukierniach w oparciu o nasze receptury.

Zapraszamy do współpracy! Nasze „pączkowe" mieszanki to niezawodny przepis na sukces w tłusty czwartek!

Produkty powiązane z tym artykułem

mapa strony Projekt i wykonanie Omnibrand we współpracy z ROXX Media

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Zamknij komunikat.