Z dobrego upieczesz najlepsze!

Złoty Medal MTP 2016

 

Z ogromną radością informujemy, iż najnowszy chleb z naszej oferty piekarniczej Chleb Żytniak CL został uhonorowany Złotym Medalem MTP 2016.

 

 

 

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród na polskim rynku o najdłuższej, ponad trzydziestoletniej tradycji, przyznawana przez kapitułę złożoną z najwybitniejszych ekspertów. 

Jest to jednocześnie nasz drugi chleb, który może poszczycić się tym odznaczeniem. Dwa lata wcześniej Złotym Medalem MTP 2014 został wyróżniony chleb ProBody.

Chleb Żytniak CL został stworzony z myślą o miłośnikach tradycyjnego chleba żytniego. Jego walory to wilgotny miękisz o równomiernej porowatości oraz charakterystyczna, lekko spękana skórka. Chleb Żytniak CL to produkt typu "czysta etykieta" - bez zbędnych E dodatków do żywności. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Złoty Medal MTP nie jest jedyną nagrodą o której z dumą możemy Państwa poinformować. Kapituła złożona z najwybitniejszych ekspertów z zakresu designu, marketingu oraz wystawiennictwa targowego przynała nam nagrodę Acanthus Aureus, którą wyróżniane są stoiska targowe najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. 

Na zakończenie tej cześć relacji targowej chcielibyśmy także poinformować, iż otrzymaliśmy specjalne podziękowania za działalność na rzecz Stowarzyszenia Rzemieślników Rzeczpospolitej Polskiej. 

mapa strony Projekt i wykonanie Omnibrand we współpracy z ROXX Media

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Zamknij komunikat.