Z dobrego upieczesz najlepsze!

Team KOMPLET i Przyjaciele

O tym, że w firmie KOMPLET Polska pracują ludzie z pasją, pisaliśmy już w ubiegłym roku. Ostatnie, wspólne „starty” pracowników oraz klientów firmy tylko potwierdzają tę tezę.

 

W sobotę 4 czerwca br. w Elblągu odbył się IX Bieg Piekarczyka, w którym ramię w ramię, w drużynie KOMPLET i Przyjaciele pobiegli pracownicy: KOMPLET Polska oraz Piekarni-Cukierni Warmińska.

Nie była to pierwsza ani też – z pewnością – nie ostatnia impreza sportowa, w której firma brała aktywny udział. Już od paru lat idea popularyzowania aktywnego stylu życia oraz budowania pozytywnych i trwałych relacji pomiędzy pracownikami i klientami firmy, to jeden z ważnych i stałych elementów filozofii działania KOMPLET Polska.

W tym roku zyskała ona nową oprawę (w przenośni i dosłownie). Team KOMPLET i Przyjaciele to „projekt” , który został wpisany w coroczny grafik firmowych działań. Jego istotą jest kreowanie sportowej rywalizacji oraz branżowej solidarności połączonej z promocją i popularyzowaniem wybranych gatunków chleba : ProBody, Marathon oraz 3 PraKłosy. Chleby te, dzięki swoim właściwościom, idealnie wpisują się w ideę zdrowego i świadomego stylu życia.

Następny start teamu już za parę dni. Tym razem w Półmaratonie Słowaka w Grodzisku Wielkopolskim pobiegnie kolejna grupa przyjaciół: KOMPLET wraz z Piekarnią Gwóźdź z Grodziska Wlkp.

Nasi zawodnicy wystartują w ramach Mistrzostw Polski Branży Paszowo-Zbożowej, nad którą w tym roku honorowy patronat objęło Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP, Stowarzyszenie Młynarzy RP oraz Izba Zbożowa. Trzymamy kciuki i liczymy na branżowe zwycięstwo – relacją z grodziskiego półmaratonu podzielimy się niebawem.

A już dziś zapraszamy do obejrzenia foto relacji z Biegu Piekarczyka.

Produkty powiązane z aktualnością

mapa strony Projekt i wykonanie Omnibrand we współpracy z ROXX Media

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Zamknij komunikat.