Z dobrego upieczesz najlepsze!

Team KOMPLET i Przyjaciele w Grodzisku

Kolejna impreza biegowa za nami.

Tym razem Team KOMPLET i Przyjaciele wziął udział w Grodziskim Półmaratonie „Słowaka”.

 

8 osobowa drużyna, złożona z pracowników firmy oraz zaprzyjaźnionych klientów z Piekarni Gwóźdź, Fortuna oraz Hurtowni Piekarz, pobiegła w ramach czwartej już edycji Mistrzostw Polski w Półmaratonie Branży Paszowo-Zbożowej. Na dystansie ponad 21 km w gronie blisko 3.000 biegaczy znalazło się 48 reprezentantów branży. Zawody ukończyło 35 pośród nich, w tym 5 kobiet.

Wszyscy zawodnicy teamu pomimo wysokiej temperatury dobiegli do mety, a dwaj z nich wywalczyli miejsca na podium: tytuł wice Mistrza Polski zdobył Stefan Wojtkowiak z KOMPLET Polska , a trzecie miejsce przypadło w udziale Markowi Kucharzewskiemu z piekarni Gwóźdź z Grodziska Wlkp.

Chociaż sport nie ma płci, warto jednak podkreślić, iż w teamie znalazły się dwie zawodniczki Lidia Włodarek oraz Aldona Szadach, które na równi z panami dzielnie mierzyły się z trudami biegu.

Wszystkim członkom Teamu KOMPLET i Przyjaciele gratulujemy, dziękujemy za dotychczasowe starty i oczywiście liczymy na dalsze wspólne działania, które są nie tylko przejawem sportowej pasji, lecz także branżowej solidarności oraz doskonałą sposobnością do promocji dobrego chleba.

Mamy nadzieję, że w kolejnych biegach nie zabraknie Marcina Gorączniaka z Piekarni Maciejewski z Poznania, któremu zawodowe obowiązki uniemożliwiły udział w minionym półmaratonie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z biegu. Załączamy także krótkie podsumowania imprezy napisane w imieniu Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw.

Produkty powiązane z aktualnością

mapa strony Projekt i wykonanie Omnibrand we współpracy z ROXX Media

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Zamknij komunikat.