Z dobrego upieczesz najlepsze!

Bądź na czasie z KOMPLET - 25 lat zobowiązuje!

Data wprowadzenia linii produktów KOMPLET Body&Soul, promująca odżywianie z wykorzystaniem najlepszych składników w połączeniu z wyjątkowym smakiem, jest nieprzypadkowa.

 

To prezent dla Państwa z okazji naszego jubileuszu – 25 lat obecności KOMPLET Polska na branżowym rynku.

Nasza najnowsza oferta to idealnie doprawiona i kompletna mieszanka ważnych składników, niezbędnych do uzyskania efektu „WOW!” w finalnym wyrobie.

To rezultat przeszło 120 lat branżowego doświadczenia, zbudowanego z połączenia pracy utalentowanych i twórczych technologów, wykorzystania tradycyjnych receptur z udziałem najnowocześniejszych technologii oraz systematycznego śledzenia potrzeb i konsumenckich trendów.

KOMPLET Body&Soul zawiera wszystkie wskazane powyżej elementy podane w idealnych proporcjach. To harmonia dobrego smaku oraz najlepszych składników, skierowana  do najbardziej świadomych i wymagających klientów.

Dlaczego warto? 

Dzięki wdrożeniu KOMPLET Body&Soul Cake otrzymają Państwo, a tym samym Państwa klienci, produkty o obniżonej zawartości cukrów, soli i tłuszczu oraz o wysokiej zawartości błonnika.

Co to oznacza w liczbach:

 • Obniżona zawartości tłuszczu to zmniejszenie udziału tłuszczu o minimum 30% w stosunku do porównywalnego produktu. 
 • Obniżona zawartości cukru to zmniejszenie udziału cukru o minimum 30% w stosunku do porównywalnego produktu. 

Podanie tych informacji jest dopuszczalne wyłącznie pod warunkiem, że wartość energetyczna tak oznakowanego produktu jest taka sama lub niższa niż wartość energetyczna porównywalnego produktu.

 • Wysoka zawartość błonnika oznacza, że produkt zawiera co najmniej 6 g błonnika na 100 g lub co najmniej 3 g błonnika na 100 kcal.
 • Obniżona zawartość soli to zmniejszenie zawartości sodu lub odpowiedniej zawartości soli o minimum 25% w stosunku do porównywalnego produktu.

Prawda, że warto?

Dzięki wdrożeniu produktów z linii KOMPLET Body&Soul Państwa oferta handlowa idealnie wpisze się w aktualny trend związany ze świadomym i zdrowym odżywianiem, co doprowadzi do pozyskania nowych grup docelowych klientów, a także umożliwi Państwu wyróżnienie się na tle konkurencji.

Możliwe etykietowanie produktów z linii Body&Soul:

 • Z dodatkiem proszku do pieczenia niezawierającego fosforanów.
 • O obniżonej zawartości cukru.
 • O obniżonej zawartości tłuszczu.
 • O obniżonej zawartości soli.
 • Wysoka zawartość błonnika.
 • Składniki wysokiej jakości.
 • Z dodatkiem mąki razowej.

Co ważne, ciasta i kremy na bazie KOMPLET Body&Soul, nadają się do do zamrażania.

Jesteście Państwo zainteresowani?

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą technologicznym. Ciasta, kremy oraz pieczywo z linii KOMPLET Body&Soul na pewno zajmą ważne miejsce w Państwa ofercie produkcyjnej oraz mają szansę wejść na stałe do menu polskich konsumentów.

Produkty z linii KOMPLET Body & Soul to nie jedyne nowości,  którą przygotowaliśmy dla Państwa.

Kolejne - które z pewnością ucieszą vegańską część konsumenckiego rynku, będą miały swoją premierę na targach Expo Sweet – zapraszamy.

Zróbmy to razem: promujmy świadome żywienie!

Produkty powiązane z aktualnością

mapa strony Projekt i wykonanie Omnibrand we współpracy z ROXX Media

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Zamknij komunikat.